Systemy nawadniania ogrodów w Warszawie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Podlewanie jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacji zieleni. Nie tylko dostarcza roślinom wilgoć niezbędną do życia i wzrostu. Chroni je też przed skutkami przegrzania oraz ułatwia rozpuszczanie i wchłanianie przez korzenie substancji odżywczych z gleby. W ogrodzie wielokrotnie potwierdza się powiedzenie, że woda jest źródłem życia. Dlatego projektując i zakładając tereny zielone, montujemy w nich również systemy nawadniania dbając przy tym o małą architekturę. Wykonywane instalacje przynoszą wiele korzyści. Dostarczają wodę roślinom w odpowiednich dawkach i o właściwych porach. Dzięki elektronicznym sterownikom deszczownice czy zraszacze możesz dowolnie programować. W efekcie nie musisz pamiętać o podlewaniu ani znajdować na nie czasu.

Systemy nawadniania ogrodów pracują automatycznie usprawniając pielęgnację trawników, ogródków warzywnych czy innych roślin ozdobnych. Dzięki programowaniu Twój trawnik może być nawadniany o świcie, zanim pojawi się słońce. Zraszacze kowadełkowe, rotacyjne, statyczne czy głowice deszczujące rozpylą optymalną ilość wody na dużym obszarze trawnika. Stosowane przez na rozwiązania są nowoczesne, niezawodne i mogą być dopasowane do rodzaju czy potrzeb konkretnego ogrodu. W aranżacjach wykorzystujemy systemy nawadniania ogrodów marek takich jak Rain Bird, Hunter, Toro i K.Rain. Obejmują one również urządzenia i akcesoria przeznaczone do zraszania kropelkowego.

Araneo

Firma Araneo jest stworzona przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. W wieloletnim doświadczeniu nasi pracownicy niezawodnie sprawiają, że ogrody pod naszą opieką wyglądają pięknie.

Skontaktuj się z nami

© 2022 Araneo. All Rights Reserved.