Mała architektura

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Prawdziwy urok ogrodu kryje się w rozmaitości kolorów, kształtów i dekoracji. Te ostatnie powinny być naturalne, efektownie i jednocześnie dyskretnie wkomponowane z w przestrzeń. W przyrodzie występują jako naturalny element krajobrazu, a na terenie ogrodu stają się celowym i przemyślanym dopełnieniem kompozycji roślinnych. Taką właśnie rolę odgrywa w naszych projektach mała architektura. Warszawa to miasto dużych możliwości i ciekawych wyzwań aranżacyjnych na przestrzeniach o najróżniejszych kształtach. W tworzeniu ogrodów jesteśmy artystami. Dbamy nie tylko o to, aby całość prezentowała się efektownie i spójnie. Chcemy też, aby właściciele i użytkownicy tych ogrodów czerpali z nich jak najwięcej przyjemności oraz satysfakcji. Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa mała architektura?

Niewielka drewniana ławeczka ukryta wśród krzewów róż to doskonałe miejsce do wypoczynku w otoczeniu piękna kwiatów i ich zapachu. Brukowany zakątek z grillem i meblami ogrodowymi otoczony szeregiem kwiatowych donic zachęca do spotkań z przyjaciółmi. Niewielki staw otoczony zielenią pozwoli na realizowanie pasji hodowcy kolorowych rybek. A może huśtawka lub piaskownica dla Twoich dzieci? Elementy małej architektury uzupełnione o oświetlenie ogrodów pozwalają tworzyć przepiękne zakątki, krajobrazy w skali mikro, które dostarczają wielu przyjemnych wrażeń. Mała architektura to również sposób na uporządkowanie ogrodu. Planujemy oraz montujemy palisady i obrzeża, ustawiamy kamienie ozdobne, donice oraz skrzynki kwiatowe, zakładamy oczka wodne, a także ogródki skalne.

Araneo

Firma Araneo jest stworzona przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. W wieloletnim doświadczeniu nasi pracownicy niezawodnie sprawiają, że ogrody pod naszą opieką wyglądają pięknie.

Skontaktuj się z nami

© 2022 Araneo. All Rights Reserved.