Alpinistyczna wycinka drzew i inne prace wysokościowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Utrzymanie terenów zielonych wymaga między innymi pielęgnacji drzew. Im są one starsze i wyższe, tym więcej trzeba w nie włożyć pracy, począwszy od usuwania chorych gałęzi przez formowanie koron w sąsiedztwie budynków czy słupów energetycznych, po zwalczanie szkodników drzew. W Araneo znajdziesz również osoby, które dysponują uprawnieniami do pracy na wysokości oraz mają w tej dziedzinie doświadczenie. Dlatego nie jest dla nas problemem alpinistyczna wycinka drzew czy wykonywanie innych prac na dużych wysokościach.

Wykonywane prace na wysokości


  • mycie okien,
  • czyszczenie rynien,
  • odśnieżanie obiektów mało- i wielkopowierzchniowych,
  • alpinistyczna wycinka drzew,
  • inne prace techniczne na wysokości.

Wykonujemy również profesjonalne opryski drzew, mające na celu zwalczanie szkodników i chorób. Jako firma z doświadczeniem w branży ogrodniczej stawiamy również na pielęgnację zieleni wysokiej. Usługa obejmuje usuwanie chorych i złamanych konarów, ale też prześwietlanie koron drzew w celu poprawy ich owocowania lub zmniejszenia podatności na ataki pasożytów. Alpinistyczna wycinka drzew obejmuje też usuwanie całych drzew razem z karpami w ogrodach lub przestrzeni miejskiej. Działamy głównie w Warszawie i okolicy.

Araneo

Firma Araneo jest stworzona przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. W wieloletnim doświadczeniu nasi pracownicy niezawodnie sprawiają, że ogrody pod naszą opieką wyglądają pięknie.

Skontaktuj się z nami

© 2022 Araneo. All Rights Reserved.