Oświetlenie ogrodów

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Oświetlenie ogrodów nie ma większego znaczenia dla rozwoju i pielęgnacji roślin. Jednak jego obecność korzystnie wpływa na funkcjonalność terenu zielonego, a przede wszystkim pozwala cieszyć się nim również po zapadnięciu zmroku. Wieczorne spotkania w naturalnym zakątku, w otoczeniu lamp solarnych czy elektrycznych, nabierają wyjątkowego klimatu i są źródłem przyjemnych doznań. Oświetlenie ogrodów pełni też ważną funkcję w wydobywaniu ich ukrytego piękna oraz największych walorów. Za pomocą odpowiednio dobranych lamp możesz rozjaśnić otoczenie basenu czy oczka wodnego. Mała architektura nabierze innego wymiaru. Punktowe reflektory wydobędą wszystkie atuty ogródka skalnego z niewielkim wodospadem. Do dyspozycji masz rozmaite formy, kolory, kształty czy poziomy natężenia światła, za których pomocą stworzymy oprawę dla Twojego zielonego zakątka.

Oświetlenie ogrodów wymaga nie tylko wiedzy o projektowaniu terenów rekreacyjnych. Potrzebne są też umiejętności i doświadczenia z dziedziny instalacji elektrycznych, a także ich zabezpieczania przed skutkami działania czynników środowiskowych. W Araneo znamy się na tym i wiemy, jak położyć kable i podłączyć lampy, aby działały niezawodnie i były bezpieczne. Powierz nam oświetlenie swojego ogrodu, a sprawimy, że jeszcze bardziej go pokochasz.

Araneo

Firma Araneo jest stworzona przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. W wieloletnim doświadczeniu nasi pracownicy niezawodnie sprawiają, że ogrody pod naszą opieką wyglądają pięknie.

Skontaktuj się z nami

© 2022 Araneo. All Rights Reserved.