Oświetlenie ogrodów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Oświetlenie ogrodów nie ma większego znaczenia dla rozwoju i pielęgnacji roślin. Jednak jego obecność korzystnie wpływa na funkcjonalność terenu zielonego, a przede wszystkim pozwala cieszyć się nim również po zapadnięciu zmroku. Wieczorne spotkania w naturalnym zakątku, w otoczeniu lamp solarnych czy elektrycznych, nabierają wyjątkowego klimatu i są źródłem przyjemnych doznań. Oświetlenie ogrodów pełni też ważną funkcję w wydobywaniu ich ukrytego piękna oraz największych walorów. Za pomocą odpowiednio dobranych lamp możesz rozjaśnić otoczenie basenu czy oczka wodnego. Punktowe reflektory wydobędą wszystkie atuty ogródka skalnego z niewielkim wodospadem. Do dyspozycji masz rozmaite formy, kolory, kształty czy poziomy natężenia światła, za których pomocą stworzymy oprawę dla Twojego zielonego zakątka.

Oświetlenie ogrodów wymaga nie tylko wiedzy o projektowaniu terenów rekreacyjnych. Potrzebne są też umiejętności i doświadczenia z dziedziny instalacji elektrycznych, a także ich zabezpieczania przed skutkami działania czynników środowiskowych. W Araneo znamy się na tym i wiemy, jak położyć kable i podłączyć lampy, aby działały niezawodnie i były bezpieczne. Powierz nam oświetlenie swojego ogrodu, a sprawimy, że jeszcze bardziej go pokochasz.

Araneo

Firma Araneo jest stworzona przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. W wieloletnim doświadczeniu nasi pracownicy niezawodnie sprawiają, że ogrody pod naszą opieką wyglądają pięknie.

Skontaktuj się z nami

© 2018 Araneo. All Rights Reserved.